Čo je Soluna?

Soluna je tu pre nás, aby vytvárala harmonické podmienky pre spokojný život. Je to spojenie Slnka, čiže SOL a mesiaca, čiže LUNA. Spolu to predstavuje spojenie a harmóniu medzi opačnými princípmi. Každý z nás sa pohybuje na osi určitých opačných extrémov. Je to prirodzené, keď si uvedomíme, že každá zmena je podnietená týmto pohybom medzi dvoma pólmi. Protiklady nám dávajú schopnosť premeny. SOLUNA je pomyselná niť medzi dvoma opačnými princípmi a symbolizuje ich harmonické prepojenie a potenciál premeny, ktorý z neho plynie.

Túto firmu som založila s predstavou, že vytvorím určitú hodnotu pre ľudí. Osobne ma dlhodobo fascinuje zdravá výživa a samoliečba, a preto chcem ponúknuť prostriedky v podobe kvalitných zdravých, až liečivých výrobkov a podstatných informácii, všetkým, ktorým dokážu pomôcť. Myslím si, že tieto dve veci tu na Slovensku ešte stále chýbajú.

Samozrejme, že každý človek je jedinečný a preto nemôžem povedať, že zrovna tieto výrobky alebo tieto metódy sú odpoveďou na všetky neduhy. Odkyslenie organizmu však spôsobuje také úžasné zlepšenie celkového stavu, že to musím odporučiť každému, kto sa chce cítiť lepšie. Doplnenie chýbajúcich živín do prekŕmeného, ale zároveň na bunkovej úrovni hladujúceho tela je rovnako univerzálnou liečbou.

Soluna je prevádzkovaná tak, aby čo najmenej zaťažovala životné prostredie. Do zdravých výživ, ktoré zásobujem, jazdím autom na plyn, čo je ekologická varianta pohonu. Tlačím minimum papierov, keďže faktúry vypisujem ručne (aj keď dúfam, že to sa zmení :) , ale zbytočné papiere tlačiť nemienim). Výrobky Pure Planet sú balené v sklenených fľaštičkách, ktoré dúfam spotrebitelia zrecyklujú, alebo na niečo použijú. Výroba samotných produktov je prevažne v ekologickom hospodárstve, alebo pochádzajú z mora.

Prajem všetkým krásne skúsenosti s ozdravovaním a ďakujem za prečítanie týchto stránok a využitie mojich služieb. Verím, že Vám Soluna poslúži a posvieti na cestu!

Janka Chochlíková